TFA Doubravice 2020 je již minulostí. Celkově šestý ročník oblíbeného závodu v příjemném prostředí v Doubravici nad Svitavou nás po loňské bouřce potrápil pravým srpnovým sluníčkem. Gratulace tentokrát patří dvojnásob všem, kdo se v plné polní postavil na trať. Výsledky se nám opět trošku zopakovaly: v "Áčku" si vedení upevnil Zdeněk Král před Mišta Skřivánek a Ondřejem Rybníkářem. Druhou mužskou kategorii opět ovládl Tomáš Máca před Radek Tesař a Lukášem Honsem. Zajímavá začíná být kategorie děvčat, kdy po dvou vítězstvích Terky Tmejové v Doubravici zvítězila Hana Skoupá před Michaelou Honsovou a třetí byla Tereza Tmejová, na kterou se Hanka dotáhla na rozdíl pouhých dvou bodů.

Příště se na Vás těšíme 23. 8. 2020 při novém závodě Moravská liga TFA Železný hasič Velká nad Veličkou.

Děkujeme za podporu generálnímu partnerovi.

A díky patří všem našim dalším partnerům, bez kterých by to nešlo.

 

Druhý závod Moravská liga TFA 2020 v Sebranicích je za námi a opět to byla super akce. Moc děkujeme všem závodníkům za účast a skvělé výkony. Počasí nás už tolik nepotrápilo a i když byla trať mokrá, tak pro všechny stejně . Ve výsledkové listině jsme se změn moc nedočkali. Kategorii mužů do 35 let ovládl tentokrát suverénně Zdeněk Král, který jako jediný zvládl celou trať pod 3 minuty. Mezi staršími muži zvítězil klasik této kategorie Tomáš Máca, i když domácí Radek Tesař ztratil pouze dvě vteřiny a mezi ženami zvítězila loňská šampionka Tereza Tmejová. Gratulujeme vítězům a těšíme se 1. 8. 2020 na TFA Doubravice nad Svitavou 2020.

Výsledky najdete k sekci Výsledky .

Našim partnerům moc děkujeme, za to že jsou s námi. DĚKUJEME!!!

Vážení přátelé, "rozšířil se nám tu takový nešvar..." 😁 Máme na Vás velkou prosbu. Pokud už se jednou přihlásíte a je jedno, jestli na jeden závod nebo na všechny, tak vám přijde potvrzovací email s odkazem, přes který můžete později dělat jakékoliv změny. Pokud mail nemůžete najít v doručené poště, podívejte se i do spamu nebo hromadných mailů.

Pokud mail s potvrzením nedohledáte nebo si nejste něčím jistí, tak nás kontaktujte a vše vyřešíme. Neposílejte prosím znovu přihlášku. 🙂

Díky moc a těšíme se do Doubravice, kde už máme od 7. 7. 2020 plnou startovku, takže je opět na co se těšit 😉.

Nemůže být lepší pozvánka na sobotní TFA Sebranice 2020, než sestřih z propršeného, ale jinak perfektního závodu TFA Trpín 2020.

Mrkněte na další letošní novinku, kterou Vám vždy shrneme předchozí závod :-).

Makejte, my se těšíme v sobotu ;-).

Děkujeme: Craft Art Film.

Je to náhoda? Nebo nějaká vyšší síla?  Dva naši lonští Šampioni dnes slaví narozeniny . Přejeme Tereza Tmejová a Zdeněk Král. Vše Nej, ať se Vám daří a běhá to minimálně tak jak do teď 👍.

1

2

3

4

5